Набір для проведення дослідів "CHEMISTRY KIDS" Danko Toys Зелений

-15%
- Готово до відправки
- Код: 23855
577 ₴
493 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для хімічних дослідів Chemistry Kids — (Danko Toys CHK-01-02) — з великим набором для дослідів вирушите в подорож у світ захопливої хімії, де Ви будете професором і фокусником одночасно!
Цей набір не тільки познайомить вас із різними видами захопливих хімічних експериментів і фізичних явищ, що зачаровують своїми ефектами, але й пояснить їх суть. А допоможе Вам у цьому докладна інструкція та необхідний реквізит, який є всередині коробки.
І хто знає, може саме Ви зробите дивовижне наукове відкриття, а захоплення наукою почнеться з набору "Chemistry Kids"
Набір містить такі експерименти:
- Гідрофобний Пісок,
- Торнадо В Пляшці,
- Фараонові Змії,
- Мішки Бернуллі та ще 6 експериментів.
Комплектація:
- мірна ложка
- окуляри та рукавички
- піпетка
- ложка
- склянка
- реактиви та необхідні матеріали для кожного з дослідів
- барвники
- інструкція українською мовою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 10 років |
| Стан | Новий |
| Тематика набору | Хімія |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 225 мм |
| Довжина упаковки | 245 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 85 мм |
- Ціна: 493 ₴
