Собачка інтерактивна Magic Pet Dog Коричнева

- Немає в наявності
- Код: 23859
726 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вірний, забавний друг для вашого малюка, здатний підняти настрій в одну мить. Magic Pet Dog - це інтерактивна іграшка у вигляді милого цуценя, яке має відразу кілька незвичайних здібностей.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- виконана з якісних полімерних матеріалів;
- цуценя сердиться, якщо торкнутися його за хвостик;
- завзято пересуває лапками;
- видає кілька звукових ефектів: гавкіт, мелодію, рик, звук поїдання кісточки;
- кісточка з магнітним ефектом;
- рухливі кінцівки, вушка та хвіст;
- є світлові ефекти;
- включається від хлопків;
Іграшка працює від 2-х батарейок АА (не входять до комплекту).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 12 см |
| Висота | 17 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 726 ₴

