Інерційна машинка Швидка допомога

- Немає в наявності
- Код: 23862
458 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інерційна модель машини швидкої допомоги, виконана в масштабі 1:20 і максимально точно деталізована. Оснащена проблисковими маячками, що світяться, і світлозвуковими ефектами. Для роботи звукових і світлових ефектів потрібні 3 батарейки AG13. Розмір машинки: 20 х 9 х 8 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Швидка допомога |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 90 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 458 ₴



