Набір для творчості вирощування рослин "Grass monsters head" Danko Toys Рожевий

- Готово до відправки
- Код: 23879
157 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір креативної творчості "Gras Monsters Head". Іграшка у вигляді вихованця, за яким потрібно доглядати. Все, що потрібно, — це сонячне проміння і щодня поливати, і з часом іграшка вкривається буйною рослинністю на голові. Робіть улюбленцю оригінальну зачіску та прикрашайте стаканчик прикольними стікерами. Крім того, у наборі є "Magic Bean" (чарівний боб)". Посадивши і виростивши боб на його поверхні Ви побачите "напис-сюрприз".
Вага в упаковці: 100 г
Габарити в упаковці: 12 x 10 x 14 см
Комплектація:
- Стаканчик-заготівка з зернами
- Комплект стікерів
- Чарівний боб
- Стаканчик
- Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика набору | Біологічний |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 120 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 140 мм |
- Ціна: 157 ₴
