Набір для проведення дослідів "CHEMISTRY KIDS" Danko Toys Помаранчевий

-15%
- Готово до відправки
- Код: 23883
577 ₴
493 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для хімічних дослідів Chemistry Kids від Danko Toys - з великим набором для дослідів ви відправитеся в подорож у світ захоплюючої хімії, де Ви будете професором і фокусником одночасно!
Цей набір не тільки познайомить вас із різними видами захопливих хімічних експериментів і фізичних явищ, що зачаровують своїми ефектами, але й пояснить їх суть. А допоможе Вам у цьому докладна інструкція та необхідний реквізит, який є всередині коробки.
І хто знає, може саме Ви зробите дивовижне наукове відкриття, а захоплення наукою почнеться з набору "Chemistry Kids"
Набір містить такі експерименти:
- Самонадувна Кулька,
- Жуйка Для Рук,
- Неньютонівська Рідина,
- Штучний Сніг
- 6 інших експериментів
Комплектація:
- мірна ложка
- окуляри та рукавички;
- піпетка
- ложка
- склянка
- реактиви та необхідні матеріали для кожного з дослідів
- барвники
- інструкція українською мовою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тематика набору | Хімія |
| Упаковка | |
| Вага | 580 г |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 493 ₴

