Фігурка Марвел Сокіл "Месники" зі звуком Marvel Avengers 28см

- Немає в наявності
- Код: 23924
556 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурка у вигляді супергероя всесвіту "Марвел", члена загону "Месники" Сокіл. Виконана із пластику, дуже деталізована. Руки, ноги та голова рухливі. Говорить фрази англійською мовою, світиться.
Особливості:
- рухлива голова: вгору, вбік.
- рухливі руки в плечах
- рухливі ноги
- кнопка активації звуку.
Характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Упаковка: Коробка
- Країна виробник: Китай
- Тип ел-тів живлення: Батарейки
- Ел-ти живлення в комплекті: Є
- Розмір упаковки: 30х17х6 см
- Висота фігурки: 28 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Висота | 280 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Персонажі | Марвел |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 556 ₴
