Дитяча музична іграшка піаніно Сірий

- Немає в наявності
- Код: 23933
805 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подаруйте своїй дитині розвиваючу, яскраву і дуже цікаву іграшку, піаніно.
Красива іграшка буде корисна для малюка в будь-якому віці.
Для самих маленьких можна встановити піаніно на прутах ліжечка. Дригаючи ніжками, малюк буде потрапляти по клавішах і чути красиву музику.
Коли дитина трохи підросте і навчиться сидіти - піаніно дасть можливість поліпшити дрібну моторику, дізнатися основні кольори і звуки різних інструментів.
Для тих, хто вже зовсім великий і вміє самостійно вставати на ніжки - можна повісити іграшку на рівні очей, що стане відмінним стимулом для зміцнення спинки і якнайшвидшого розвитку.
Звукові і світлові ефекти забезпечують 3 батарейки типу «АА» 1,5V.
Подаруйте своїй дитині якісну розвиваючу іграшку, яка зробить благотворний вплив на всі органи чуття і прискорити фізичний і розумовий розвиток.
Красива іграшка буде корисна для малюка в будь-якому віці.
Для самих маленьких можна встановити піаніно на прутах ліжечка. Дригаючи ніжками, малюк буде потрапляти по клавішах і чути красиву музику.
Коли дитина трохи підросте і навчиться сидіти - піаніно дасть можливість поліпшити дрібну моторику, дізнатися основні кольори і звуки різних інструментів.
Для тих, хто вже зовсім великий і вміє самостійно вставати на ніжки - можна повісити іграшку на рівні очей, що стане відмінним стимулом для зміцнення спинки і якнайшвидшого розвитку.
Звукові і світлові ефекти забезпечують 3 батарейки типу «АА» 1,5V.
Подаруйте своїй дитині якісну розвиваючу іграшку, яка зробить благотворний вплив на всі органи чуття і прискорити фізичний і розумовий розвиток.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Піаніки |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 805 ₴

