Дитяча музична іграшка піаніно Слоненя

-5%
- Готово до відправки
- Код: 23940
905 ₴
861 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче ігрове піаніно у вигляді Слоника - корисна і захоплива іграшка для самих маленьких. Відмінно підійде для діток від 6-ти місяців.
Функції:
- Звуки нот + звук інструменту;
- тягнеться квітка на мотузочці та видає кумедні звуки;
- крутиться хобот, обладнаний тріскачкою і видає кумедні звуки;
- повертається важіль і видає кумедні звуки/сміх;
- одне вушко слоники включає веселі мелодії;
- друге вушко виконано у вигляді дроту з намистинками (пальчиковий лабіринт);
- назва цифр від 1-го до - 5-ти англ. мовою;
- обертається куля-брязкальце;
- кнопка регулювання гучності.
Звукові функції іграшки доповнюються барвистим підсвічуванням.
Працює від 3-х батарейок типу «ААА» 1.5V (не входять в комплект).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Піаніки |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Бірюзовий |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 861 ₴

