Дитяча іграшка пірамідка неваляшка Єдиноріг

- Немає в наявності
- Код: 23941
520 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пірамідка - це відмінний варіант для найменших.
Іграшка являє собою 3 різнокольорових кільця, нанизаних на основу, на вершині якого встановлена голова зебри.
Одне з кілець наповнене кульками і виконує роль брязкальця. Завдяки спеціальній підставі, пірамідка не падає, а весело погойдується, постійно набуваючи вертикального положення.
Пірамідка стане чудовим способом розвинути дрібну моторику, сприйняття форми й кольору та інших корисних навичок.
Іграшка являє собою 3 різнокольорових кільця, нанизаних на основу, на вершині якого встановлена голова зебри.
Одне з кілець наповнене кульками і виконує роль брязкальця. Завдяки спеціальній підставі, пірамідка не падає, а весело погойдується, постійно набуваючи вертикального положення.
Пірамідка стане чудовим способом розвинути дрібну моторику, сприйняття форми й кольору та інших корисних навичок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Неваляшка |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 520 ₴

