Дитяча іграшка піаніно Паровозик Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 23944
1 044 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий музичний поїзд виглядає як справжня музична панель у формі хмари.
Приємні кольори гармонійно перегукуються з яскравими колесами, які готові в будь-яку секунду проїхатися по рівній поверхні видаючи прекрасні звуки поїзда.
На панелі розташовано 11 кнопок, які активують різні звуки та перемикач з налаштуванням гучності.
Перемикач вимикає іграшку і регулює гучність - тихо / голосно.
Ефекти моделі:
- при натисканні на будь-яку кнопку панель підсвічується різними кольорами;
- дзвінок - активує звуки поїзда;
- гудок - відтворює реалістичні звуки гудка;
- кнопки із зображенням тварин активують реалістичні звуки тварин;
- ведмежа - запускає 2 мелодії.
- якщо активувати мелодію і натиснути будь-яку тварину, то Ви почуєте ту ж мелодію у виконанні обраної тварини.
Поїзд працює від 2-х батарейок типу «АА» - не входять в комплект.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Піаніки |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 1 044 ₴


