Дитяче іграшкове кермо Білий з блакитним

- Немає в наявності
- Код: 23945
878 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичне кермо - це прекрасна повсякденна іграшка для малюка з 18-ти місяців.
Зручна і повністю безпечна дитяча панель виготовлена з первинної пластмаси та не має в конструкції гострих кутів.
Дизайн виконаний сучасно і зі смаком. Біла панель прикрашена бірюзовими вставками і яскравими елементами кнопок і важелів.
Конструкція передбачає 10 активних елементів гри:
- кермо повертається вліво і вправо, англійська озвучка коментує сторону, в яку було спрямоване кермо;
- кнопка сигнал - активує реалістичний звук сигналу;
- дзеркало прокручується та обладнано тріскачкою;
- важіль відтворює звуки: набір швидкості, гальмування і задній хід;
- червона кнопка активує сирену;
- бічні помаранчеві кнопки запускають мелодії;
- 3 різнокольорові кнопки із зображенням нот активують різні музичні композиції;
- кнопка регулювання голосно / тихо.
Кермо працює від 2-х батарейок типу «АА» - не входять в комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кермо |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Мови | Англійська |
| Ширина | 22 см |
| Довжина | 29 см |
| Висота | 12 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 878 ₴


