Дитячий плюшевий нічник Горила Чорний з сірим

- Немає в наявності
- Код: 23948
754 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який, мелодійний нічник у формі горили - це чудова дитяча іграшка і відмінне джерело світла в дитячій кімнаті.
Модель виконана з різних текстильних матеріалів та наповнена гіпоалергенним, синтепоновим наповнювачем.
М'який нічник обладнаний блакитною кнопкою, яка активує роботу проектора і мелодій.
Дана модель нічника йде в подарунковій упаковці. Лицьова сторона коробки обладнана двома коробками, одна з яких відкривається і на ній спеціально відведене місце для привітання.
Особливості моделі:
Модель виконана з різних текстильних матеріалів та наповнена гіпоалергенним, синтепоновим наповнювачем.
М'який нічник обладнаний блакитною кнопкою, яка активує роботу проектора і мелодій.
Дана модель нічника йде в подарунковій упаковці. Лицьова сторона коробки обладнана двома коробками, одна з яких відкривається і на ній спеціально відведене місце для привітання.
Особливості моделі:
- 7 мелодій;
- плавна зміна кольору підсвічування;
- 2 режими гучності;
- проектор;
- знімний музичний блок;
- подарункова упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип l | Нічники, проєктори |
- Ціна: 754 ₴

