Дитячий плюшевий норник Ленивець

- Немає в наявності
- Код: 23958
783 ₴
Спростити процес засинання самостійно, допоможе милий плюшевий нічник з магічними звуковими та світловими ефектами! Адже маленький симпатичний лінивець бежевого кольору має багато можливостей, щоб тішитися своєму молодому власнику та його батькам!
Особливості:
- Початкове дизайнерське рішення у вигляді привабливої плюшової іграшки;
- Текстові елементи з різною фактурною поверхнею;
- 2 режими гучності;
- Тайм- аут
- 2 Режим роботи;
- 10 заспокійливих мелодій.
Лінивець з закритими очима і легкою посмішкою вже давно занурився у солодкі сни, і це буде чудовим прикладом для маленької дитини, яка ще не хоче засинати.
Звірушка зроблена з дуже ніжного на дотик плюша, а в якості наповнення використовується гіпоаллергенний синтепон.
У блюдці іграшки є мультимедійний блок, який обов’язково створить затишну і затишну атмосферу в дитячій кімнаті, наповнивши її теплом і магією. Як же приємно слухати мелодійні колискові або заспокійливі звуки природи перед сном, дивлячись на м’яке світло, яке випромінюється зсередини!
Мультимедійний блок працює від трьох батарейок, таких як « АААФА - до комплекту не включено.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Китай |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип l | Нічники, проєктори |
- Ціна: 783 ₴

