Дитячий плюшевий нічник Єдиноріг

-11%
- Готово до відправки
- Код: 23959
866 ₴
767 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спростити процес привчання до самостійного засинання, допоможе милий плюшевий нічник із чарівними звуковими та світловими ефектами! Адже маленький симпатичний єдиноріг ніжного-розового кольору оснащений безліччю функцій на радість своєму юному власнику і його батькам!
Особливості:
У животі в єдинорога знаходиться мультимедійний блок, який обов'язково створить в дитячій кімнаті затишну та теплу атмосферу наповнивши її теплом і магією. Як же приємно слухати мелодійні колискові або заспокійливі звуки природи перед сном, дивлячись на м’яке світло, яке випромінюється зсередини!
Мультимедійний блок працює від трьох батарейок, таких як ААА - до комплекту не включено.
Особливості:
- оригінальне дизайнерське рішення у вигляді привабливої плюшової іграшки;
- 2 режими гучності;
- таймер;
- 2 режим роботи;
- 10 заспокійливих мелодій.
У животі в єдинорога знаходиться мультимедійний блок, який обов'язково створить в дитячій кімнаті затишну та теплу атмосферу наповнивши її теплом і магією. Як же приємно слухати мелодійні колискові або заспокійливі звуки природи перед сном, дивлячись на м’яке світло, яке випромінюється зсередини!
Мультимедійний блок працює від трьох батарейок, таких як ААА - до комплекту не включено.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Нічник |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 160 мм |
- Ціна: 767 ₴

