Дитячий плюшевий нічник Енотик

- Немає в наявності
- Код: 23960
784 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спростити процес засинання самостійно, допоможе милий плюшевий нічник з магічними звуковими та світловими ефектами! Невеличкий енотик сірого має безліч функцій, які можуть приносити радість молодому власнику та його батькам!
Особливості:
У животі єнота з’являється мультимедійний блок, який обов’язково створить затишну і затишну атмосферу в дитячій кімнаті, наповнивши її теплом і магією. Як же приємно слухати мелодійні колискові або заспокійливі звуки природи перед сном, дивлячись на м’яке світло, яке випромінюється зсередини!
Мультимедійний блок працює від трьох батарейок, таких як « АААФА - до комплекту не включено.
Особливості:
- Початкове дизайнерське рішення у вигляді привабливої плюшової іграшки;
- Текстові елементи з різною фактурною поверхнею;
- 2 режими гучності;
- Тайм- аут
- 2 Режим роботи;
- 10 заспокійливих мелодій.
У животі єнота з’являється мультимедійний блок, який обов’язково створить затишну і затишну атмосферу в дитячій кімнаті, наповнивши її теплом і магією. Як же приємно слухати мелодійні колискові або заспокійливі звуки природи перед сном, дивлячись на м’яке світло, яке випромінюється зсередини!
Мультимедійний блок працює від трьох батарейок, таких як « АААФА - до комплекту не включено.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип l | Нічники, проєктори |
- Ціна: 784 ₴

