Дитячий нічник Собачка TK Union Group

- Немає в наявності
- Код: 23963
929 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий дитячий нічник "Собачка" від виробника "TK Union Group" - це прекрасна іграшка, яка з'єднує в собі декілька корисних функцій!. Днем, крихітко зможе з новим другом відтворювати захоплюючі ігрові сюжети, а ввечері ця музична іграшка стане чудовим охоронцем секретів і освітить кімнату чарівною підсвіткою мерехтливих зірок, у супроводі з заспокійливими колисними мелодією.
Особливості моделі:
Мультимедійний блок працює від трьох батарейок, таких як « АААФА - до комплекту не включено.
Особливості моделі:
- 7 колискових мелодій;
- 3 Режим яскравості підсвічування;
- 3 Режим роботи;
- 2 режими гучності;
- Подарова упаковка.
- проектор зоряного неба;
- знімальний музичний блок;
- Автоматичне роз' єднання.
Мультимедійний блок працює від трьох батарейок, таких як « АААФА - до комплекту не включено.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Union |
| Країна виробник | Китай |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип l | Нічники, проєктори |
- Ціна: 929 ₴


