Іграшка дитяча Музичне піаніно Білий з блакитним

-11%
- Готово до відправки
- Код: 23966
859 ₴
761 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичне піаніно неодмінно перенесе вашу дитину у світ нових знань і цікавих відкриттів!
Ця модель спрямована на розвиток сприйняття звуку та кольорів, форм, логічного, просторового мислення, а також розробляє дрібну моторику ручок.
Особливості:
- Українська озвучка
- Кнопка включення активує моди на піаніно: вивчення геометричних фігур, класичне відтворення нот
- Дивовижні звуки музичних інструментів
- Весела пісня
- Повчальна казка
Звукові функції піаніно доповнюються приємним мерехтливим підсвічуванням на ігровій панелі.
Іграшка працює від 3-х батарейок, типу АА (до комплекту не входять).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Піаніки |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 210 мм |
- Ціна: 761 ₴

