Дитяча музична іграшка Каченя ТК Union Group

-26%
- Готово до відправки
- Код: 23968
618 ₴
458 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
До чого ж кумедне це каченя, що співає і весело танцює від "ТК Union Group".
Музична іграшка - чудовий подарунок для малюка від 18 місяців, адже саме в цей період дитина починає найбільш активно пізнавати світ, вивчати речі, цікавитися усім, що його оточує.
Яскрава іграшка, поза всяким сумнівом, приверне увагу малюка і дасть йому море позитивних емоцій.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- зроблений з якісних полімерних матеріалів;
- LED- підсвічування;
- колесо вільного ходу, завдяки якому іграшка весело пересувається в різні боки;
- каченя співає веселу пісню українською мовою;
- дуже красивий і дуже привабливий дизайн;
- працює від 3-х батарейок АА (не включено до комплекту);
- іграшка дуже пізнавальна для малюків, сприяє розвитку мислення, звукового та кольорового сприйняття;
- не має гострих кутів, тому для дитини цілком безпечно.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Музична іграшка |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Тип живлення | Батарейки |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 458 ₴


