М'яке брязкальце Зайчик Білий

- Немає в наявності
- Код: 23976
705 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка-брязкальце у вигляді вушастого зайчика стане нерозлучним другом для вашої дитини.
Вона має відразу кілька забавних функцій і дуже приємна на дотик.
Іграшка співає веселі пісеньки українською мовою, відтворює ритмічні мелодії, а також виконує роль брязкальця з елементами, що дзвінять.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- призначена для дітей від трьох місяців;
- українське озвучування;
- відтворення 3-х пісень і 3-х мелодій;
- оснащена підсвічуванням;
- матеріали: текстиль + пластик;
- пластикові дуги містять декілька ігрових елементів: кнопки з звуковими ефектами, пальчикову гру і елемент, що крутиться та шарудить.
- працює від двох батарейок ААА (не входить до комплекту).
Іграшка сприяє розвитку дрібної моторики, сприйняттю звуків, а також тренує пам'ять.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце |
| Вікова група | Від 3-х місяців |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Тип живлення | Батарейки |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 705 ₴
