Дитяча машинка самоскид Червоний з білим

- Немає в наявності
- Код: 24007
872 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістичні моделі спецтехніки завжди привертали хлопчаків різного віку. Юними дослідниками рухає інтерес дізнатися, яким чином працюють чудеса сучасної техніки, а докопатися до істини їм допоможе машина.
функції:
функції:
- 4 кнопки включають звукові ефекти;
- світло проблискових маячків;
- рухливі елементи;
- відкриваються двері кабіни;
- інерційний механізм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Висота | 210 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 872 ₴

