Дитяча машинка Concert Червоний

- Немає в наявності
- Код: 24012
613 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудова модель легкового автомобіля стане гарною іграшкою для Вашого сина.
Легковик виглядає неймовірно стильно і привабливо. В її конструкцію додали низький кліренс, елегантний спойлер і відкриту рухову систему. Дизайн виконаний в кращих традиціях фарбування гоночних авто.
Ефекти:
Легковик виглядає неймовірно стильно і привабливо. В її конструкцію додали низький кліренс, елегантний спойлер і відкриту рухову систему. Дизайн виконаний в кращих традиціях фарбування гоночних авто.
Ефекти:
- кнопка вперед - активує рух вперед;
- кнопка назад - активує рух назад;
- кнопка ключ - активує звуки двигуна;
- кнопка звук - активує сигнал машини;
- кнопка з нотою - активує музику, а машинка починає рухатися вперед і назад;
- двигун світиться: червоним, синім і зеленим кольором;
Машинка працює від 3-х батарейок типу «АА» - входять в комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Перегоновий автомобіль |
- Ціна: 613 ₴



