Дитяча машинка Автонавантажувач з причепом Жовтий

-23%
- Готово до відправки
- Код: 24024
1 082 ₴
838 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щоб будівництво пішло успішно і швидко, потрібно забезпечити його гарною спецтехнікою. Навантажувач вилковий з причепом допоможе прискорити процес!
Особливості:
Особливості:
- масштаб транспорту 1:16;
- оригінальний дизайн і яскраве характерне забарвлення;
- міні модель оригінального спецтранспорту;
- яскрава мигалка та 3 функціональні кнопки: звук мотора, гудок, сигнал;
- наявність інерційного механізму;
- знімний причіп;
- рухомі вила;
- ефекти працюють від 3-х батарейок 1.5V "AG13/LR44".
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Висота | 120 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 838 ₴






