Дитяча машинка трейлер Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 24026
506 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина являє собою інерційну модель вантажної машини. Модель відмінно деталізована в масштабі 1:50.
Особливості моделі:
- інерційний рух;
- світиться дах кабіни;
- висока деталізація;
- кнопка, яка відповідає за звуковий ефект (звук ключа запалювання).
Тип живлення автомобіля - 3 батарейки типу "AG13" (у комплекті).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 365 мм |
| Висота | 90 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 506 ₴


