Дитяча іграшка бензовоз Жовтий з білим

- Немає в наявності
- Код: 24029
507 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трейлер являє собою інерційну модель машини. Модель відмінно деталізована, тому стане відмінним подарунком для кожного малюка.
Особливості моделі:
Особливості моделі:
- інерційний рух;
- світиться дах кабіни;
- докладна деталізація;
- кнопка, яка відповідає за ефекти (звук ключа запалювання + світло даху);
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Висота | 90 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 507 ₴




