Дитяча машинка Автовежа Wrecker Блакитний з сірим

- Немає в наявності
- Код: 24034
1 102 ₴
Спецтехніка із серії "Wrecker" це деталізована модель вантажного транспорту. У масштабі 1:12!
Корпус доповнено контрастними деталями:
- білий бампер і крила кузова;
- сірий робочий майданчик.
Головна особливість моделі - механізм роботи стріли. На даху кабіни встановлена кругла кнопка, вона працює за принципом повітряного помпового насоса і відповідає за рівень підняття стріли. Для того щоб опустити стрілу вниз, на бензобаку встановлений важіль, під час його натискання повітря виходить із насоса і стріла опускається.
Також на даху розташовані ще три функціональні кнопки, які активують світлові та звукові ефекти.
Ефекти автовишки:
- біла кнопка - звук запалювання і задній хід;
- салатова кнопка - гудок;
- помаранчева кнопка - спецсигнал.
При натисканні на кнопки проблискові маячки блимають жовтим кольором.
Особливості моделі:
- інерційний механізм передніх коліс;
- світлозвукові ефекти;
- помповий насос;
- висувна стріла;
- рухома поворотна основа.
Розмір машинки - 28×11×17 см.
Висота піднятої стріли - 29 см.
Комплектація набору:
- автовишка;
- 2 дорожні конуси;
- бар'єрна огорожа.
Звукові ефекти працюють від 3-х батарейок AG13 - входять до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підйомний кран |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Висота | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 1 102 ₴



