Дитячий іграшковий потяг City Service Жовтий

-14%
- Готово до відправки
- Код: 24035
788 ₴
681 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швидкісний пасажирський поїзд із серії "City Service" - виконаний у масштабі 1:16 і повною мірою передає всі основні конструкційні особливості громадського транспорту.
Експрес вирізняється чудово опрацьованим дизайном: прозорі вікна, двері, що відчиняються, пасажирські сидіння та вилиті різноманітні елементи декору надають іграшці ще більше оригінальності та ефектності.
Поїзд оснащений 4-ма кнопками на даху, які запускають світлові та звукові ефекти, що допоможуть увімкнути уяву та розвинути десятки інтерактивних сюжетів:
- Синя кнопка - рух транспорту і стукіт коліс.
- Зелена кнопка - наближення поїзда і сигнальний гудок.
- Біла кнопка - звук повідомлення.
- Помаранчева кнопка - подача електрики.
При натисканні на кнопки - салон підсвічується приємним блакитним кольором.
Особливості моделі:
- світлові та звукові ефекти;
- механізм відкривання і закривання дверей;
- гумові колеса;
- інерційний механізм.
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Масштаб 1:16
- Розміри іграшки (ДхШхВ): 44 х 6 х 9 см
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 48 х 11 х 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поїзд |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Висота | 90 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 681 ₴








