Дитяча спецтехніка Прибиральна машина інерційна Зелений з білим

-11%
- Готово до відправки
- Код: 24036
906 ₴
805 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прибиральна машина для очистки доріг та тротуарів модель виконана в масштабі 1:12. Спецтехніка обладнана рухомою лотковою щіткою, що фіксується на дні машини. Контейнер з водою обладнаний повітряною помпової кнопкою що передає потік води в шланг. Набрати воду в бак дуже просто, від'єднайте шланг і витягніть гумову заглушку, потім закрийте отвір клапаном і зафіксуйте шланг в початкове положення.
Особливості моделі:
Особливості моделі:
- інерційний рух;
- світяться проблискові маячки;
- висока деталізація;
- 4 кнопки, які відповідають за звукові ефекти (звук ключа запалювання, задній хід, сигнал);
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 170 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 805 ₴


