Набір дитячих інструментів для хлопчиків

- Немає в наявності
- Код: 24040
1 561 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціально для юного будівельника і справжнього господаря створено ігровий набір інструментів!
Основний елемент цього набору - верстак із різним приладдям. У верстаті передбачені ергономічні полички, на яких дуже зручно можна розмістити всі інструменти: викрутки, ключі, молотки, дриль, розвідний ключ, пилки. Розмір столу: 33 х 58 х 68 см.
Особливість:
- Дриль оснащений звуковим ефектом, а свердло обертається.
Дриль працює від 2-х батарейок типу «АА» 1.5V (не входять до комплекту).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 580 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 680 мм |
- Ціна: 1 561 ₴

