Дитячий гараж паркінг для машинок 73 см

- Немає в наявності
- Код: 24047
1 593 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо до вашої уваги великий 4-поверховий гараж, який захопить увагу будь-якого хлопчика.
Гараж — це класний розвивальний і навчальний набір, з яким так весело грати! У комплекті ти знайдеш 4 машинки, проте це не означає, що грати можна тільки з ними — будь-яка подібна за розміром модель підійде для захопливої гри.
Складається з:
- 4 поверхів, кожен із яких виконує свою певну функцію;
- автоматичного ліфта, який здатний перевозити 1 машинку за раз;
- спусків від одного рівня до іншого, щоб довго не стоять у черзі до ліфта;
- невеликого кругового треку.
Автомийка, заправка, майстерня та чудова деталізація роблять гараж класним подарунком до будь-якого свята або просто так.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 730 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 610 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Колір | Жовтий |
| Ширина у зібраному вигляді | 480 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 593 ₴
