Карета з лялькою Fantasy Carriage Синій

- Немає в наявності
- Код: 24073
1 916 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подаруйте своїй дитині справжню казку разом з ігровим набором карета з лялькою! Цей чудовий ігровий набір неодмінно дасть змогу доторкнутися до чарівництва.
Особливості:
- чудова лялечка в пишній, вечірній сукні;
- пегас ходить, махає крилами і видає реалістичні звуки;
- розкішна карета з верхом, що відкривається;
- під час гри дівчинка розвине комунікативні навички, фантазію, а також зможе відтворити чудові, казкові сюжети і повірити в справжнє диво.
Ошатна лялькова красуня готова вирушити на урочистий бал у своєму чудовому кінному екіпажі, щоб весело провести час і, можливо, зустріти своє справжнє кохання. Лялька неймовірно мила і приваблива, а ніжна блакитна сукня робить її схожою на чарівну принцесу.
Карета, виконана в блакитному кольорі, має розкішний вигляд. Весь корпус обрамлений вилитими елементами декору з рослинним орнаментом, який надає транспорту ще більшої розкоші та багатства.
Особливості пегаса:
- йде вперед;
- під час руху рухає: головою і крилами;
- відтворює реалістичні звуки.
Комплектація:
- карета;
- пегас;
- лялька
- підставка для ляльки.
Пегас працює від 4-х батарейок типу «АА» - до комплекту не входять.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 8 мм |
| Колір | Синій |
- Ціна: 1 916 ₴
