Карета з лялькою Fantasy Carriage Блакитний з білим

- Немає в наявності
- Код: 24074
1 696 ₴
Подаруйте своїй дитині справжню казку разом з ігровим набором карета з лялькою! Цей чудовий ігровий набір неодмінно дасть змогу доторкнутися до чарівництва.
Особливості:
- розкішна карета інкрустована "гранованим камінням";
- чудова лялечка в пишній, вечірній сукні;
- кінь ходить і видає реалістичні звуки;
- під час гри дівчинка розвине комунікативні навички, фантазію, а також зможе відтворити прекрасні, казкові сюжети і повірити в справжнє диво.
Ошатна лялькова красуня готова вирушити на урочистий бал у своєму чудовому кінному екіпажі, щоб весело провести час і можливо, зустріти своє справжнє кохання. Лялька неймовірно мила і чарівна, а ніжна блакитна сукня робить її схожою на чарівну принцесу.
Карета, виконана в блакитному кольорі, має розкішний вигляд. Весь корпус обрамлений камінням і вилитими елементами декору з рослинним орнаментом, який надає транспорту ще більше розкоші та багатства.
Білосніжна конячка з довгою пухнастою гривою вміє граціозно ходити і видавати реалістичні звуки.
Комплектація:
- карета;
- кінь;
- лялька.
Кінь працює від 3х батарейок типу "АА" - до комплекту не входять.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 7 мм |
| Основні | |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип батарейки | АА |
| Тип | Лялька |
- Ціна: 1 696 ₴
