Карета з лялькою Fantasy Carriage Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 24077
1 779 ₴
Карета з лялькою перенесе Вашу юну мрійницю в казковий світ, де вона зможе відчути себе справжньою принцесою і разом зі своєю ляльковою подружкою побувати на пишному королівському балу!
Особливості:
- розкішний екіпаж і функціональний пегас;
- чарівна лялькова принцеса;
- казковий ігровий набір, внесе трохи магії і подарує своїй юній власниці захопливі сюжети.
Породистий скакун, запряжений у шикарну карету, смиренно чекає на свою принцесу господиню. Казковий кінь з блакитними очима, граціозно вміє ходити і обладнаний цікавими звуковими ефектами.
Особливості коня:
- йде вперед;
- під час руху рухає: головою та крилами;
- відтворює реалістичні звуки.
Чудовий екіпаж має воістину королівський вигляд і поєднує в собі яскраві, приємні кольори: рожевий, блакитний і жовтий. Весь корпус обрамлений вилитими елементами декору з рослинним орнаментом, який надає транспорту ще більшої розкоші та багатства.
Також цікава особливість карети полягає в тому, що вона має дверцята, що відчиняються, і рухомі колеса.
Світловолоса красуня лялька з чарівною білою посмішкою одягнена у вечірню бальну сукню, прикрашену ніжним мереживом і легким фатином. Густе шовковисте волосся акуратно зібране в зачіску. А на вушках красуються ніжні, рожеві сережки.
Комплектація:
- лялька;
- пегас;
- карета;
- підставка для ляльки.
Ефекти коня працюють від 4-х батарейок «АА» на 1.5V - не входять до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 24 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | АА |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 779 ₴
