Гараж паркінг для машинок TK Group

- Немає в наявності
- Код: 24080
685 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТМ "TK Group" представляє свою новинку - Авто Паркінг
Будова паркінгу:
Також у набір входить дві машинки – жовта та червона. Моделі представлені легковим транспортом – гоночний спорткар та поліцейська машина.
Розмір зібраного паркування – 34.5 х 33.5 х 37 см.
Комплектація:
Будова паркінгу:
- 3 поверхи з паркувальними місцями;
- СТО поверх - заправка, естакада та мийка;
- гвинтовий спуск;
- підйомник.
Також у набір входить дві машинки – жовта та червона. Моделі представлені легковим транспортом – гоночний спорткар та поліцейська машина.
Розмір зібраного паркування – 34.5 х 33.5 х 37 см.
Комплектація:
- деталі паркування;
- 2 машинки;
- тематичні картки;
- наліпки;
- інструкція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 370 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 345 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина у зібраному вигляді | 335 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 685 ₴


