Карета з лялькою Нічна леді Fantasy Carriage Вид 1

- Немає в наявності
- Код: 24082
1 745 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Леді ночі на фантастичній кареті вже поспішає на бал місяця і зірок, щоб підкорити всіх гостей своєю грацією і витонченістю!
Особливості:
- унікальний дизайн ляльки-вампіра;
- сучасний крій сукні;
- скакун ходить і відтворює звуки тупоту копит і іржання;
- карета повторює форму «гарбуза»;
- дверцята екіпажу, що відчиняються;
- підсвічування лампочок на кареті;
- кінь працює від 3-х батарейок типу «ААА»
- карета працює від 2-х батарейок типу «ААА».
Прекрасна принцеса темряви зачарує кожного, хто кине погляд на неї! Вбрання красуні варте окремої уваги: казкова сукня з фатиновою чорно-золотою спідницею та з блискучим рожевим топом з пишними рукавами підкреслює витонченість ляльки. У прекрасної леді є свій вірний скакун, який віднесе її в казку на незвичайній кареті!
Комплектація:
- лялька;
- карета;
- кінь.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 7 см |
| Довжина | 21 см |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | ААА, АА |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 745 ₴
