Паркінг для машинок TK Union Group

- Немає в наявності
- Код: 24083
1 523 ₴
Особливою увагою хлопчаків зараз користуються не просто машинки, а багатофункціональні іграшки у вигляді паркінгів і треків, адже там кипить ціле автомобільне життя. Бренд "TK Union Group" представляє дуже круту новинку - багаторівневий паркінг, який припаде до душі всім маленьким автолюбителям.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- іграшка виконана з якісних полімерних матеріалів;
- паркінг складається з трьох рівнів і має крутий спуск і оглядовий майданчик на самому верху;
- щоб піднятися на верхні поверхи, потрібно скористатися електричним ліфтом для машин;
- є важіль, що змінює смугу руху автомобілів;
- автоматичний режим обертання підйомника;
- 6 барвистих машинок у комплекті;
- паркінг складається з 20-ти деталей;
- працює від 2-х батарейок АА (не входять до комплекту).
Зібравши цю іграшку, від неї вже неможливо відірватися ні дитині, ні дорослому. Гра настільки захоплива, що слідом за хвилинами пролітають цілі години. Заїжджай на парковку, скористайся ліфтом для підйому на верхній поверх, припаркуйся, а після цього знову вирушай у справах на автомобілі. Уже з малих років дитина може вивчити правила безпечного і правильного паркування. У процесі гри розвивається дрібна моторика, координація рухів, концентрація.
Комплектація:
- 6 машинок;
- 20 деталей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 410 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 570 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина у зібраному вигляді | 170 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 523 ₴
