Скорпіон на радіокеруванні

- Немає в наявності
- Код: 24086
690 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скорпіон на радіокеруванні – реалістично у деталях повторює зовнішний вигляд справжньої тварини. Скорпіон пересувається зовсім як справжній, ворушачи всіма своїми лапками.
Функції:
Комплектація:
Скорпіон працює від вбудованого акумулятора
Функції:
- ходить вперед;
- повертає праворуч/ліворуч;
- парогенератор під час роботи підсвічується блакитним світлом;
- демонстраційний режим – виконує довільні рухи.
- під час функціонування світяться очі червоним кольором.
Комплектація:
- скорпіон;
- піпетка
- пульт д/в;
- USB-шнур.
Скорпіон працює від вбудованого акумулятора
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Тварини |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 690 ₴


