Дитяча залізниця Train Electric

- Немає в наявності
- Код: 24092
1 581 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поїзд вважається одним із найбезпечніших видів транспорту. Дуже захопливо планувати свої тривалі подорожі саме потягом, адже ти встигаєш насолодитися чудовими краєвидами за вікном.
Іграшка - це міні-версія справжньої залізниці з супершвидкісним поїздом і завихреними коліями.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- виконана з якісних полімерних матеріалів;
- набір складається з елементів залізниці, поїзда, звукової платформи, яка відтворює звуки рухомого локомотива, наліпок і декорацій;
- матеріал - пластик;
- локомотив працює від 2-х батарейок ААА (не йдуть у комплекті), які приводять поїзд у рух;
- іграшка має звукові та світлові ефекти.
Залізниця - це чудова можливість зануритися в захопливий світ поїздів. Елементи дороги легко з'єднуються між собою, що дає змогу швидко зібрати конструкцію і почати цікаву гру.
Комплектація:
- залізниця в коробці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 150 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 1080 мм |
| Комплектація іграшки | Вагон, Локомотив, Платформа |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Залізниця |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина у зібраному вигляді | 830 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 581 ₴

