Робот на пульті управління Rocket Men Червоний

- Немає в наявності
- Код: 24096
1 586 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бойовий робот - це функціональна іграшка, яка поєднує у собі просте, інтуїтивно зрозуміле управління та сучасний смарт дизайн.
Робот керується за допомогою дистанційного пульта та працює від 2х акумуляторів 3.7V.
Модель виконана в бездоганно білому кольорі та прикрашена яскравими червоними або синіми вставками.
Робот володіє 20-ма функціями. Відсік для патрон розташований на грудях, а руки прокручуються в плечах і згинаються в ліктях.
Особливості:
Робот керується за допомогою дистанційного пульта та працює від 2х акумуляторів 3.7V.
Модель виконана в бездоганно білому кольорі та прикрашена яскравими червоними або синіми вставками.
Робот володіє 20-ма функціями. Відсік для патрон розташований на грудях, а руки прокручуються в плечах і згинаються в ліктях.
Особливості:
- світиться червоним та синім кольором;
- стріляє;
- програмується;
- оснащений голосовим управлінням;
- оснащений сенсорним керуванням.
- Вперед.
- Іде назад.
- Повертає ліворуч.
- Повертає праворуч.
- Зупинення функцій.
- Режим демонстрації.
- Їде вперед.
- Їде назад.
- Активує режим стрілянини.
- Стріляє м'якими патронами.
- Додає гучність.
- Зменшує гучність.
- Управління плеском - танець.
- Відтворює пісні разом із танцем.
- Розповідає історію.
- Розповідає жарти.
- Танцює.
- Керування за допомогою сенсорів: вперед, назад.
- Програмування.
- Розповідає правила дорожнього руху.
- робот;
- пульт керування;
- 2 акумулятори 3.6V;
- USB заряджання для акумулятора;
- м'які патрони;
- інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип моделі | Робот |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Радіус дії | 25 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятора | 3.6 В |
| Двигун | Електричний |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 1 586 ₴
