Інерційний Автобус із дверцятами, що відчиняються Помаранчевий 45 см

-18%
- Готово до відправки
- Код: 24104
859 ₴
702 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автобус Light&Sound Bus — це високо деталізована модель із колекції міського транспорту City Service.
Модель зроблена в масштабі 1:16 і повною мірою передає всі основні конструкційні особливості громадського транспорту. Здвоєний автобус має низку переваг: висока пасажиромісткість, просторий салон і велика висота від підлоги, яка зумовлює центральне положення двигуна,
Модель виготовлена з первинної пластмаси, вона вирізняється високою зносостійкістю та привабливим зовнішнім виглядом, а також дає змогу грати з іграшкою без страху та ризику її пошкодити.
Автобус обладнаний 4 кнопками на даху, які запускають світлові та звукові ефекти, що допоможуть увімкнути уяву та розвинути десятки інтерактивних сюжетів.
Особливість:
Модель зроблена в масштабі 1:16 і повною мірою передає всі основні конструкційні особливості громадського транспорту. Здвоєний автобус має низку переваг: висока пасажиромісткість, просторий салон і велика висота від підлоги, яка зумовлює центральне положення двигуна,
Модель виготовлена з первинної пластмаси, вона вирізняється високою зносостійкістю та привабливим зовнішнім виглядом, а також дає змогу грати з іграшкою без страху та ризику її пошкодити.
Автобус обладнаний 4 кнопками на даху, які запускають світлові та звукові ефекти, що допоможуть увімкнути уяву та розвинути десятки інтерактивних сюжетів.
- 1. Біла кнопка - відтворює сигнал.
- 2. Жовта кнопка - активує задній хід.
- 3. Синя кнопка - видає характерний звук зачиняння дверей.
- 4. Зелена кнопка - вмикає звуки двигуна.
Особливість:
- світлові та звукові ефекти;
- масштаб 1:16;
- механізм відчинення та зачинення дверей;
- дзеркала заднього огляду з м'якої гуми;
- гумові колеса;
- інерційний механізм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автобус |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 90 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 702 ₴
