Інерційна машинка Спецтехніка Автокран з маніпулятором Помаранчевий

- Готово до відправки
- Код: 24105
1 013 ₴
827 ₴
Спецтехніка з серії "Purifier" це новинка у світі функціональних машинок для дітей. Масштаб 1:12!
Модель обладнана безліччю рухомих та підйомних деталей, що наочно покаже юному любителю спецтехніки її роботу.
Кран поставлений на поворотній платформі, його особливість полягає в новому механізмі підйому стріли. До будови механізму входить повітряний помповий насос. На даху поставлена кругла кнопка, щоб відрегулювати висоту стріли. Принцип дуже простий, під час натискання на кнопку стріла піднімається, а щоб її опустити, необхідно натиснути на важіль. Він знаходиться на бензобаці з правого боку.
Кузов обладнаний бортами, що розкриваються, з трьох сторін, що дозволяє йому робити завантаження з будь-якої сторони. Крім того, для більшої зручності він оснащений двома кріпаками та спеціальним гаком, завдяки чому спецтехніку можна піднімати під час розвантаження і повністю зняти його від автокрану.
На даху кабіни розташовано три кольорові кнопки, які активують світлові та звукові ефекти:
- підсвічування проблискових маячків — жовтим кольором;
- салатова кнопка - робота двигуна і спецсигнал;
- жовта кнопка - гудок;
- помаранчева кнопка - задній хід.
До комплекту входять три невеличкі контейнери сміття, обладнані зверху спеціальним гачком та отвором для сміття. Дно баків поділене по підлозі і з обох боків кріпиться на защечки.
Розмір машинки - 29×11×18 см.
Висота піднятої стріли - 30 см.
Комплектація:
- машинка
- 3 сміттєвих бака
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Евакуатор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Висота | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 827 ₴





