Ігровий набір Бакуган Bakugan

- Немає в наявності
- Код: 24114
527 ₴
Ігровий набір Bakugan — це настільна гра з пластиковими кульками-трансформерами, які перетворюються на химерних монстрів. Гра не така проста, як може здатися на перший погляд. Вона розвиває стратегічне мислення і вчить дитину будувати виграшну стратегію гри, стимулює усний рахунок для складання та віднімання великих чисел.
Ігровий набір Bakugan — це швидка та спритна куля трансформера, яка розкривається під час зіткнення з магнітом і демонструє його надзвичайну силу.
Бакуган має розмір 7,5 см, а додаткові деталі роблять його ще мобільнішим і непередбачуваним.
Кожен хлопчик буде задоволений таким подарунком, адже це чудова можливість зібрати цілу колекцію з понад 100 бакуганів і сформувати армію надзвичайних воїнів.
Комплектація:
- бакугани - 2 шт (шар трансформується в монстра);
- магнітні фішки (BakuCores) - 3 шт;
- ігрові карти - 2 шт;
- машинки - 2 шт
- запуск - 1 шт.
Характеристики:
- для дітей від 6 років;
- паковання — картонна коробка;
- розмір паковання — 25,3 х 30,3 х 5,5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bakugan |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість предметів в наборі | 10 |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваюча гра |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 253 мм |
| Довжина | 303 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 24114 |
- Ціна: 527 ₴

