Джип на пульті керування Чорний

- Немає в наявності
- Код: 24117
1 435 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Що таке радіокерована іграшка? Це машинка або будь-який інший вид транспорту, який переміщується за рахунок пульта управління. А якщо це неймовірний джип з амортизацією? Тільки подивіться на цю модель, машина, яка підкорить не тільки дітей, а й батьків.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- машина виконана в трьох видах;
- машинка працює від акумулятора 2.4GHz;
- пульт управління працює від 3х батарейок типу АА (йдуть в комплекті);
- машинка може їхати вперед і назад;
- машинка на амортизованих колесах.
Комплектація:
- машинка;
- пульт управління;
- акумулятор і батарейки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 1 435 ₴
