Машина перевертень на радіокеруванні Crawling Stunt

- Немає в наявності
- Код: 24133
1 385 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина-перевертень на радіокеруванні вирізняється яскравим, майже космічним дизайном.
Особливості:
- машина їде у всіх напрямках;
- машина може перевертатися на 360 градусів під час їзди;
- може швидко крутиться навколо своєї осі;
- спускатися з високих гірок і стрибати з перешкод.
Чотири великих колеса з гумовими шинами дають змогу машині здійснювати трюки, захищаючи водночас її корпус від ударів, і їздити будь-якою поверхнею.
Підсвічування корпусу робить трюки ще більш видовищними в темний час доби або в затемненому приміщенні.
Керування перевертнем здійснюється за допомогою пульта, який працює від 2х батарейок АА типу 1.5V (не входять до комплекту).
Сама машина функціонує від акумуляторної батареї 7.4V, що перезаряджається.
Радіус дії - 30 м.
У комплект входить: машина, пульт керування, акумуляторна батарея, USB-шнур для підзарядки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 90 мм |
- Ціна: 1 385 ₴


