Танк на радіокеруванні War Tank Зелений

-23%
- Готово до відправки
- Код: 24141
2 025 ₴
1 561 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Справжня броньована бойова машина на радіоуправлінні стане головною повсякденною іграшкою для кожного хлопчика.
Реалістична модель танка припаде до смаку всім цінителям військової техніки.
Кнопки управління:
Також всередині люка встановлена світлодіодна лампочка, яка під час функціонування танка світиться різнокольоровими вогниками.
Комплектація:
Танк працює від акумулятора 7.2 V - входить в комплект.
Реалістична модель танка припаде до смаку всім цінителям військової техніки.
Кнопки управління:
- рух техніки (вперед, назад, вліво, вправо);
- вмикання або вимикання звуку під час їзди;
- рух платформи з гарматою проти годинникової або за годинниковою стрілкою;
- обертання на 360 °;
- постріл.
Також всередині люка встановлена світлодіодна лампочка, яка під час функціонування танка світиться різнокольоровими вогниками.
Комплектація:
- танк;
- пульт керування;
- мініфігурка військового;
- акумулятор 7.2 V;
- USB кабель.
Танк працює від акумулятора 7.2 V - входить в комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Танк |
| Колір корпусу | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 1 561 ₴

