Робот трансформер Тобот міні Speed Tobot mini 12 см

- Немає в наявності
- Код: 24155
287 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тобот / Tobot — південнокорейський мультсеріал, який розповідає про автомобілі, які перетворюються на роботів. Ця іграшка доповнить колекцію роботів трансформерів, з якою ваша дитина зможе розігрувати ще більше сценок із улюбленого мультика.
Особливості іграшки
- Трансформер
Характеристики
- Упаковка: картонна коробка
- Розмір упаковки: 17,5 х 8,5 х 16
- Висота робота:12см
- Вага: 250 р.
- Вік: від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Висота | 120 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 175 мм |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Висота упаковки | 16 мм |
- Ціна: 287 ₴
