Квадрокоптер Дрон з HD камерою Чорний

- Немає в наявності
- Код: 25825
1 570 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна, швидка та маневрена чотирикрила "пташка" покаже улюблену місцевість із висоти пташиного польоту!
Дрон обладнаний сучасними функціями та зручною системою керування польотом. Неважливо, в який бік спрямована носова частина пристрою, що летить, завдяки функції "Headless mode", керування залежить тільки від джойстика. Обладнаний функцією збереження висоти. Високоеластичний захист для гвинтів і міцний корпус допомагає уникнути пошкоджень під час падіння. Отримайте справжнє задоволення від керування цим квадрокоптером! Дрон із дальністю до 100 метрів живиться від потужного акумулятора на 1800 мА·год, одного заряду має вистачити до 20 хвилин автономної роботи за оптимальних погодних умов. Відео з дрона в реальному часі передається на екран смартфона. Дрон не може бути використаний у професійних цілях. Дрон має складану конструкцію для зручного транспортування.
Особливість:
Дрон обладнаний сучасними функціями та зручною системою керування польотом. Неважливо, в який бік спрямована носова частина пристрою, що летить, завдяки функції "Headless mode", керування залежить тільки від джойстика. Обладнаний функцією збереження висоти. Високоеластичний захист для гвинтів і міцний корпус допомагає уникнути пошкоджень під час падіння. Отримайте справжнє задоволення від керування цим квадрокоптером! Дрон із дальністю до 100 метрів живиться від потужного акумулятора на 1800 мА·год, одного заряду має вистачити до 20 хвилин автономної роботи за оптимальних погодних умов. Відео з дрона в реальному часі передається на екран смартфона. Дрон не може бути використаний у професійних цілях. Дрон має складану конструкцію для зручного транспортування.
Особливість:
- пульт дистанційного керування 2,4 GHz працює від 3 батарейок типу "АА" (не додаються);
- Wi-Fi;
- функція збереження заданої висоти;
- миготлива підсвітка допомагає не втратити іграшку з поля зору в період настання сутінку;
- обладнаний HD-камерою;
- обладнаний захистом для гвинтів;
- плавний зліт і посадка;
- можливість трансляції відео на смартфон у реальному часі.
Характеристики:
- Акумулятор: 1800 mAh 3.7 V
- Гіроскоп: 6-осьовий (функція утримання висоти)
- Камера: Wifi камера
- GPS: немає
- Двигун: 816 мотор без осердя
- Час польоту: 15-20 хв
- Кількість каналів: 4 канали
- Робоча частота: 2.4 ГГц
- Габарити квадрокоптера: 25 х 5 х 25 см
- Габарити упаковки: 25 х 5 х 20 см
- Колір: Чорний
- квадрокоптер;
- USB-кабель для зарядки;
- 2 запасні пропелери;
- пульт дистанційного керування;
- инструкция;
- захист для гвинтів;
- -викрутка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Радіус дії | 100 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Роздільна здатність відеокамери | 720p (HD) |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 1800 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 50.0 |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
| Схема розташування гвинтів | Соосна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 25825 |
- Ціна: 1 570 ₴





