Музична іграшка Проєктор для дітей TK Group Українське озвучування

-8%
- Готово до відправки
- Код: 27280
535 ₴
492 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична мавпочка від "TK Group" стане вірним, кумедним другом малюків від 18 місяців. Крім надзвичайно оригінального дизайну, іграшка має багато цікавих функцій. Мавпа навчить дитину українським пісням, розважить веселими мелодіями, зачарує проєктором зоряного неба та допоможе заснути завдяки заспокійливим колисковим мелодіям.
Особливості:
- музична іграшка має цікавий дизайн у формі мавпочки в бейсболці;
- у верхній частині іграшки міститься яскравий проєктор зоряного неба;
- під час натискання на проєктор, іграшка відтворює звуки барабана;
- корпус іграшки виготовлений із якісного пластику;
- закриває і відкриває очі;
- нижня частина мавпочки слугує неваляйками;
- на бейсболці розташовані 3 функціональні кнопки: 1 — вмикання/музикальні казки українською мовою; 2 - колискові мелодії/регулювання гучності; 3 — інструментальні мелодії/вмикання проєктора;
- для перемикання режимів необхідно затиснути кнопку на 1-2 секунди.
Характеристики:
- для дітей від 18-ти місяців;
- мова — українська;
- іграшка працює від 3 батарейок типу "АА" (не додаються);
- паковання — у коробці;
- габарити паковання — 17.5 х 12 х 17 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТК-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Рожевий |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Довжина упаковки | 175 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
- Ціна: 492 ₴

