Музична іграшка для дітей Бджілка TK Group Українське озвучування

- Немає в наявності
- Код: 27282
487 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кумедна маленька бджілка кружляє в веселому танці під запальну пісеньку українською мовою та створює навколо себе атмосферу радості та щасливих емоцій. Вона з легкістю навчить маленьких непосид розрізняти кольори, сприятиме розвитку зорового та слухового сприйняття, а також тренуватиме пам'ять і увагу дитини.
Особливості:
- іграшка виготовлена у формі бджілки, що посміхається;
- співає веселу пісеньку українською мовою;
- обладнана колесом вільного ходу, завдяки якому може рухатися в довільному напрямку;
- вусики та лапки бджілки підсвічуються яскравими LED-вогниками;
- рухає лапками;
- має рухомі крильця;
- різноманітні фактури та форми іграшки допомагають розвитку тактильних відчуттів.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- працює від 3 батарейок типу "АА" (не додаються);
- іграшка виготовлена з якісного первинного пластику, безпечного для здоров'я дитини;
- упаковка — коробка;
- габарити упаковка — 16 х 13 х 19 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТК-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Жовтий |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
- Ціна: 487 ₴


