Розвиваюча гра для дітей Гра з м'ячиками Dino

-12%
- Готово до відправки
- Код: 27288
555 ₴
489 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весела гра з м'ячиками точно сподобається малюкові. Іграшка складається з декількох деталей, які потрібно скласти так, щоб з'явилася велика пірамідка. Головна особливість пірамідки в тому, що на вершині знаходиться голова динозавра, який поглинає кульки. Іграшка дасть змогу змалку виховувати взаємодію дитини з батьками.
Особливості:
- іграшка представлена у вигляді пірамідки зі спусковими панелями;
- на вершині іграшки розташована голова динозавра, що поглинає кульки;
- в наборі є дві кульки для гри з хребтом;
- пірамідка складається з 8 деталей.
Комплектація:
- гірка лабіринт (6 ярусів) - 1 шт;
- голова динозавра - 1 шт;
- м'ячики - 2 шт.
Характеристики:
- для дітей від 6-ти місяців;
- упаковка - коробка;
- габарити упаковки - 33 х 9 х 26 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лабіринт |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 6 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 8 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
- Ціна: 489 ₴






