Розвиваюча іграшка Музичне Піаніно для дітей ТК Group Білий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 27300
744 ₴
659 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Знайомство малюка з чарівним світом музики вкрай важливе для всебічного розвитку! Саме для цих цілей рекомендуємо звернути Вашу увагу на яскраве багатофункціональне піаніно від TK Group!
Функції:
- центральна, кругла кнопка під час натискання активує мерехтливе підсвічування і відтворює звуки ударних інструментів;
- 3 фігурні кнопки у формі музичних інструментів активують відповідні звуки і відтворюють мелодії;
- обертові шестерінки програють 5 заспокійливих колискових мелодій;
- 5 різнокольорових клавіш піаніно з нотами: «Do», «Re», «Mi», «Fa», «So»;
- бочонок, що обертається, активує мерехтливе підсвічування і 5 кумедних звукових ефектів;
- кнопка у вигляді сердечка активує на клавішах піаніно 3 режими: 1. Ноти і гра на клавішах. 2. Натискання на клавіші в рандомному порядку й активація приємних мелодій. 3. Відтворення мелодій за нотами;
- також при натисканні на будь-яку з кнопок активується яскраве, мерехтливе підсвічування центральної кнопки.
Характеристики:
- для дітей від 12-ти місяців;
- піаніно працює від 3х батарейок типу «АА» - до комплекту не входять;
- габаритні розміри (ДхШхВ) - 28 х 7 х 20 см;
- упаковка - у коробці;
- габарити упаковки - 28 х 7 х 21 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ТК-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Піаніки |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 659 ₴

